Ürün ve Hizmetlerimiz

Yük Asansörü Sistemleri

Yük Asansörü Sistemleri, Açık alanlarda (2,3,4,5,6 vb) gibi katlı binalarda istenilen ölçülerde ve istenilen tonajda yük asansörü yapılabilmektedir. İnsan asansörlerine göre hız ve konfor aranmayabilir. Kullanılacağı iş, taşıyacağı yükün tipi ve kapasitesine göre hız ve ebatları ayarlanabilir. Yoğun taşıma trafiğine rahatlıkla cevap verebilecek sağlamlıkta ve kalitede üretilebilirler.

Mevcut olan binalarda ve yeni binalarda her türlü kullanım şartlarına adapte edilebilir. Yüksek taşıma kapasitesine sahip asansörlerimiz 500 kg'dan 10.000 kg kadar ve daha fazlası için tasarlanabilir. Dört adet asansör yürüme yolu ayakları dikilerek makine ceraskal yürüme yolunun üzerine oturtulur. Kabini bu dört ayak içerisine rulman yataklı tekerleklerle sabitlenir. Yük asansörümüzün etrafı çelik tel, sac, kompozit malzeme,cam v.s. isteğiniz ürünle kaplanabilir.

Bu asansörler isteğe bağlı olarak göndermeli, çağırmalı veya manuel el kumandalı yapılabilmektedir.Tüm katlara kat siviçleri konur, kat siviçlerinin haricinde alt ve üst kata emniyet sivici konularak olası elektrik arızalarına karşın kat sivicinde durmazsa emniyet sivicine gelerek komple fazı keser ve kabinin yukarı vurup aşağı düşme riski engellenmiş olur.Tüm katlara kumanda butonları konulur hepsinin üzerine acil stoplar mevcutur.Kat kapılarında kapı sivici konulur, kapılar açık iken yük asansörü çalışmaz.Kapılar kapandıktan sonra kumanda edilebilir.

Opsiyonel olarak ikiz tamburluda yapılabilmektedir.Yük asansörlerinde ikiz tamburlu ceraskal kullanım sebebi olası halat kopmalarına karşın halatın biri koptuğunda halatlar birbirinden bağımsız olduğu için diğer halat kabini askıda tutmuş olur ve aşağı düşme riskini engellenmiş olur.

Açık alanlarda dış cephe bina yüzüyine iki adet asansör yürüme yolu ayakları yapılarak kabin bu iki ayaklara rulman yataklı tekerleklere sabitlenir.Bu yük asansörleri isteğe bağlı tonaj ve ölçülerde yapılabilmektedir.Dış cephe yük asansörünede yukarıdaki tüm özellikler uygulanabilmektedir.

Yük asansörlerimizde seçeneklerin çok olması müşterilerimizin fayda-maliyet ilişkisi yönünden rahat etmelerini sağlamaktadır. Her türlü ihtiyaca ve bütçeye uygun bir proje geliştirilebilir. Bizi aramanız yeterli olacaktır.

İRTİBAT NO : 0 532 737 99 41

İRTİBAT NO 2 : 0 530 495 12 15

İRTİBAT NO 3 : 0 (212) 549 73 04

VİNÇ ÜRETİM, SATIŞ, YEDEK PARÇA, TAMİR ve SERVİSİ YAPILAN ÜRÜNLERİMİZ

ÇİFT KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇLER
TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇLER
DIŞ CEPHE VİNÇLERİ
ELOKSAL VİNÇLERİ
ÇİFT TAMBURLU VİNÇ
PERGEL VİNÇLER
PORTAL VİNÇLER
RAYLI KABİNLİ VİNÇLER
SÜRGÜLÜ VİNÇLER