Teknik Bilgiler

Elektrikli Caraskal Tamiri

Elekrikli Caraskal Tamiri Servis ekibimiz, vinç arızaları için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Arızalara hızlı, ekonomik çözüm bularak vinçlerinizi en kısa sürede "ÇALIŞIR" hale getirmekteyiz. İş Sağlığı Güvenliği gereğince yılda 4 (dört) defa periyodik bakım yaptırmakla yükümlü olduğunuz tüm vinçlerinize (Gezer köprülü, monoray, portal ve sabit(zincirli/- halatlı) yasanın öngördüğü şekilde titizlikle yaparak sorumluluğunuzu paylaşıyoruz. Yerli ve ithal marka vinçlerinizde ihtiyaç duyulan tüm yedek parça ihtiyaçlarınız için lütfen bizle irtibata geçip teklif alınız.

7-24 Teknik Servis Hizmetleri

İmal etmiş olduğumuz tüm makinelerimizin elektrik ve montaj işleri ile birlikte vinçlerin satış sonrası Periyodik Bakım ve Kontrollerinin yapılmasından, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin Servis hizmetlerinin verilmesine kadar siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat ehliyetli ekiplerimizle hizmet etmekteyiz. Tüm tamir, bakım çalışmaları yanısıra muhtelif ve mevcut tüm marka - özellikteki sanayi vinçlerinin yenilenme ve montaj işlerini gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetini sağlamak başlıca amacımızdır.

Vinçlerin Periyodik Bakımları

Vinç sistemlerinin uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlamak için gerekli olan rutin bakımlardır. Aylık,3 aylık ve senelik olmak üzere bakımları yapılması gerekmektedir. Üretiçi firmaların garanti şartlarını uygulayabilmeleri için bu kontroller şarttır. Bu bakımlar yapılmadığı taktirde vinçlerin garantileri sona ermektedir. Garanti süreleri boyunca bu hizmetleri üretici firmalardan temin etmeniz gerekmektedir. Garanti süresi sonunda ise tescilli firmalar ile bu anlaşmaları yaparak vinçlerin rutin kontrollerini eksiksiz yapılması gerekmektedir.

Vinç Modernizasyonu Ve Yenileme

Adıgüzeller vinç, bu alanda uzmanlaşmış bir firmadır. Firmamız vinçlerinizde ihtiyaç duyulan her türlü revizyon ve modernizasyon konusunda müşterilerilerine yoğun bir şekilde yardımcı olmakta ve olmaya da devam edecektir. Sizde eski vinç sistemlerinizi, günümüz şartlarına uygun, uyarı ve siren sistemleri tam çalışan, kaldırma üniteleri yenilenmiş, aksamları gözden geçirilmiş, aşırı yük limit sviçleri ile desteklenen güvenli ve modern bir vinç haline getirmek için bizi arayın.