Hakkımızda

Adıgüzeller İnşaat Çelik Konstruksiyon Vinç Sanayi Ve Limited Şirketi

2000 yılında Adıgüzeller İnşaat Çelik Konstruksiyon Vinç Sanayi ve Limited Şirketi, kaldırma ve taşıma makinaları(vinç) imalatı, elektrik ve montaj işlerinin yapımı ile birlikte vinçlerin satış, satış sonrası periyodik bakım ve kontrollerinin yapılması, yedek parça temini, müştteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin servis anlayışı ile kurulmuştur. Adıgüzeller Vinç olarak; portal vinçler, gezer köprü vinçler, monoray vinçler vs. gibi tüm marka ve modellerdeki vinçlerin tamir, bakım, periyodik, kontrol vinç revizyon işlerini ve vinç elektrifikasyon hizmetleri konusunda ehliyetli ekibimiz ile 24 saat aralıksız hizmet ve müşteri memnuniyeti esası ile sunmaktadır.

Firmamız ;

Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinerek,toplam kalite anlayışına sadık kalmış:konusunda sürekli araştırma ve geliştirmelerde bulunarak yüksek kalite ve üretim standartlarına uyarak üretimde seçkin bir isme sahip olmuş, Satış organizasyonu profosyenelce yapıp satış ve sonrası hizmette sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmış, Daima en iyi hizmet ve üretim kalitesini amaçlayarak müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunmuş; Her zaman müşteri tatmini ön planda tutarak, ileri teknoloji ve gelişmiş üretim tekniklerini takip ederek uygulamış,. Güvenilir,lider müşteri odaklı yenilikçi girişimci araştırmacı dinamik ve verimli takım ruhunu benimseyerek hizmet vermiş, Müşterilerinin gerekli bilgiye ürüne ve hizmete hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamış,etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını sağlayarak rekabet güçlerini arttırmakta katkıda bulunmuş, Etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken müşterilere beklentileri doğrultusunda hizmet ve ürün sunmuş Yüksek nitelikli ve standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almıştır. ve tüm çabalarımızın sonunda…

Adıgüzeller Vinç olarak, her gün genişleyen memnun müşteri yelpazemiz ile sektöre haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız.