Ürün ve Hizmetlerimiz

7-24 Teknik Servis Hizmetleri

İmal etmiş olduğumuz tüm makinelerimizin elektrik ve montaj işleri ile birlikte vinçlerin satış sonrası Periyodik Bakım ve Kontrollerinin yapılmasından, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin Servis hizmetlerinin verilmesine kadar siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat ehliyetli ekiplerimizle hizmet etmekteyiz. Tüm tamir, bakım çalışmaları yanısıra muhtelif ve mevcut tüm marka - özellikteki sanayi vinçlerinin yenilenme ve montaj işlerini gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetini sağlamak başlıca amacımızdır.
Satış sonrası müşteri desteği konusuna gereken önemi veren firmamız bu amaç için gerekli tüm araç, donanım ve kadroya sahiptir. Arıza ve bakım konularında geniş bir servis kadrosu ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Teknisyeninden işçisine tüm servis eğitimlerini almış personelimiz profesyonel ürün desteğini vermek için daima emrinizdedir.

Satış sonrası, ürünün periyodik bakımlarının servis kadromuzca yapılması, böylece bakım eksikliği nedeniyle oluşabilecek arızaların engellenmesi veya başlangıç aşamasındaki bir arızanın henüz büyümeden tespit edilebilmesi açısından son derece önemlidir.

Bu amaçla müşterilerimizle periyodik bakım anlaşmaları yapılabilmektedir. Ürününüzün sağlıklı çalışmasının devamlılığının sağlanması için periyodik bakımlarının aksatılmamasını öneriyoruz.

7 GÜN 24 SAAT HİZMET
PERİYODİK BAKIM SÖZLEŞMESİ

İRTİBAT NO : 0 532 737 99 41

İRTİBAT NO 2 : 0 530 495 12 15

İRTİBAT NO 3 : 0 (212) 549 73 04

VİNÇ ÜRETİM, SATIŞ, YEDEK PARÇA, TAMİR ve SERVİSİ YAPILAN ÜRÜNLERİMİZ

ÇİFT KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇLER
TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇLER
DIŞ CEPHE VİNÇLERİ
ELOKSAL VİNÇLERİ
ÇİFT TAMBURLU VİNÇ
PERGEL VİNÇLER
PORTAL VİNÇLER
RAYLI KABİNLİ VİNÇLER
SÜRGÜLÜ VİNÇLER